12 typov žien nevhodných na vzťah

Autor: Lukáš Chládek | 24.9.2015 o 16:59 | (upravené 6.10.2015 o 19:48) Karma článku: 11,96 | Prečítané:  42344x

Single ľudia sa chcú zoznamovať. Každý si hľadáme druhú polovicu. Dohadujeme si rande a schádzame sa. Ak však narazíte na tieto ženy, majte sa na pozore!!

Tento článok berte ako manuál "Komu sa po prvom rande viac neozvať". Primárne ho venujem mužom, ktorí sa pretĺkajú životom sami dúfajúc, že v tých množstvách nezadaných žien nájdu tú pravú. 

Pokiaľ ale narazíte na ženu z tohoto zoznamu, nebojte sa otočiť na opätku a s ospravedlnením miesto činu opustite. Ak by povahové črty vyšli najavo až po čase, vždy máte možnosť odísť bez ujmy. Hlavne nič nenaťahujte nasilu!!

Článok veľmi dobre poslúži aj ženám, ktoré vďaka nemu pochopia, ako ich my muži vnímame, čo nás na vás odrádza a prečo ste stále samé, aj keď ste také neprirodzene sebavedomé úžasné.  

 

Ultimátny ženský bullshit 

Každá zranená žena, ktorej sa muž viac neozval, povie: "Všetci chlapi sú rovnakí a chcú len jedno!"

V poriadku, JeSsinqUaaa1234, ale zamysli sa nad jedným: Ak máš na Instagrame, Badoo, Tinderi a Pokeci 298 selfíčiek, ktorých väčšinu plochy zaberajú tvoje napnuté prsia a navrchu im kraľuje tvoj kačací zobák, sama si na vine. 

Chceme od teba len to jedno, pretože nič iné nemáš! Nie je si ťa prečo vážiť a nie je s tebou čo iné robiť!

Sama sa totiž prezentuješ výhradne ako sexuálny objekt. Fotíš sa sama, takže nemáš kamarátov. Fotíš sa v kúpeľni, takže bývaš u rodičov a pred nimi si selfíčka nerobíš. Nemáš mi čo ponúknuť. Nemáš záujmy, pretože ty len fotíš selfíčka. Nemáš fotku z festivalu, nemáš fotku z lyžovačky, nemáš dokonca ani fotku, ako varíš alebo sa niečomu venuješ. 

Jediné, čo o tebe tvojich 301 selfíček prezrádza (tie 3 zatiaľ stihli pribudnúť) je, že si jedna egocentrická narcistická adolescentka (no nech máš aj 30, stále si nevyrástla), ktorej jediným záujmom je, aby si bola hodnotená okolím, chválená, ako ti to klasicky sekne a to je tvojou terapiou pocitov menejcennosti, ktoré máš. 

Nebojte sa, so žiadnymi nánami si nepíšem, ale sú medzi nami a mali by to vedieť. Nebol to ani typ ženy, ktorú nechcete stretnúť na rande. K nim sa totiž dostávam práve teraz:

 

12 typov nikým nechcených žien

1) Žena čerstvo rozídená - Túto slečnu práve niekto odkopol (jasné, všetci sme rovnakí). Stále je však zaľúbená a dúfa, že sa k nej vráti. Zaspáva s jeho fotkami a zobúdza sa čuchajúc jeho už neprítomné pižmo. Táto žena potrebuje niekoho, komu sa vyplače. Dokonca dúfa, že ju pochopíte a poradíte, ako vrátiť čas späť. Jej kamarátky už toho začali mať plné zuby, takže hľadá nové bútľavé vŕby. 

 • VHODNÁ PRE - Študenta psychológie, pripravujúceho diplomovku na tému Vplyv smútku na neskorší duševný vývoj žien
 • NEVHODNÁ PRE - Muža, ktorý chce vkročiť do života ženy vítaný, nie nahrádzajúci niekoho 
 • RIZIKO PRÍPADNEJ JEDNORAZOVKY - Mizivé. Musel by ste sa veľmi snažiť, aby ste ženu priviedli k iným myšlienkam, než na pána ex. 

 

2) Žena stále vo vzťahu - Špecifická situácia, do ktorej sa nechcete dostať. Vám sa s dlhodobým vzťahom táto slečna nezverí, pochváli sa však letargickému priateľovi, ktorému tak chce dokázať, že zatiaľ, čo on na ňu celkom kašle, stále sú muži, ktorí by ju chceli. Na vás vlastne vôbec nezáleží a hráte iba akúsi rolu konkurencie, ktorá by mala otvoriť oči súčasnému priateľovi. Ona sa ani nechce rozvádzať, potrebuje na neho iba nechutným spôsobom zatlačiť. 

 • VHODNÁ PRE - Absolútne nevhodná v každom prípade. Koledujete si dokonca o "preplesk" od zobudivšieho sa súčasného priateľa. 
 • RIZIKO PRÍPADNEJ JEDNORAZOVKY - Mierne (akože pomsta z jej strany). Z etického hľadiska a z úcty k tomu chudákovi radšej nie. 

 

3) Žena tichá, nevýrazná - Na prvom rande viac menej iba apaticky sedí a popíja čo jej položíte na stôl (primárny cieľ). Je sama a zvykla si na to. Meniť stav neplánuje, ale nevadí jej nechať sa pozývať. Počúva vás na pol ucha a jediné, na čo prikývne, je ďalšie mojito. Rande Vás stojí 50€ a nestane sa vlastne nič!

 • VHODNÁ PRE - Moderátorov, hlásateľov a študentov rétoriky. Jednoducho pre každého, kto rád a dlho rozpráva sám. Je to tá najlepšia možná poslucháčka.
 • NEVHODNÁ PRE - Muža s plánom mať vzťah založenom na obojstrannosti. 
 • RIZIKO PRÍPADNEJ JEDNORAZOVKY - Mierne v závislosti od skonzumovaného alkoholu

 

4) Žena pritakávačka - Opak Tichej. Horlivo vás počúva, stále sa usmieva (že je to silené jej zo slušnosti tajíte), cerí zuby a ustavične žmurká bárbinovskými riasami. Táto žena sa vám chce silou mocou čo najrýchlejšie dostať do priazne. Nadobúdate poct, že čo poviete, je sväté, ale odrádza vás, že akosi zabúda sama na seba a svoju individualitu. Kto chce randiť s anonymom? 

 • VHODNÁ PRE - Mužov, s ktorými ľudia nezvyknú súhlasiť, prípadne bájkarov, ktorým tie výmysly konečne niekto verí (nie však naozaj).
 • NEVHODNÁ PRE - Vyrovnaných mužov, ktorí si hľadajú vyrovnané partnerky, uvedomujúce si svoju osobitosť
 • RIZIKO PRÍPADNEJ JEDNORAZOVKY - Vysoké. Tieto ženy chcú splniť to, čo im rozkážete.

 

5) Žena stíhačka - Tento typ spoznáte veľmi ľahko - ide po vás okamžite. Hneď po zoznámení na vás vysolí, kde si vás ako pár predstavuje za 2 roky, presne popíše, ako bude prebiehať čas od rande až po sobáš a detailne vám nadeleguje úlohy, ktoré od vás očakáva. A vy ste si chceli len pokojne vypiť pohár červeného a príjemne pokecať. POZOR! Po rande vám ešte ani nedomáva z odchádzajúceho autobusu a už máte 3 SMSky o tom kedy, kde a ako sa opäť stretnete (pravdepodobne hneď na druhý deň). 

 • VHODNÁ PRE - Panicov (vzťahových aj sexuálnych), ktorých môže chvíľkovo opantať taký nevídaný záujem opačného pohlavia.
 • NEVHODNÁ PRE - Mužov, ktorí chcú ženu svojho života najskôr dôkladne spoznať. 
 • RIZIKO PRÍPADNEJ JEDNORAZOVKY - Nízke. Tieto ženy majú svoj svet a svoje predstavy, ale nie sú to prístavné ludry, takže ak, tak až po svadbe alebo aspoň po treťom rande, ktoré však nikdy nebude.

 

6) Žena lenivá - Aj túto slečnu odhadnete už po chvíľke, konkrétne po otázke "Aké máš záujmy, čo ťa baví?". Ak iba pokrčí ramenami, bude zdĺhavo premýšľať alebo použije trojčlenku televízia, móda a zvieratká, zase ste neuspel. Ak máte vlastné koníčky a ste aktívny aj okrem nanútených aktivít v práci, táto žena by vás ťahala ku dnu a nikam by ste sa neposunul. 

 • VHODNÁ PRE - Mužov lenivcov. Sú medzi nami a takto majú vysokú šancu nájsť si podobnú "spiacu princeznú". 
 • NEVHODNÁ PRE - Nikoho, kto chce so ženou tráviť čas aktívne (kultúra, šport, hobby)
 • RIZIKO PRÍPADNEJ JEDNORAZOVKY - Mierne, ale bude to chcieť budík alebo povzbudzujúcu drogu.

 

7) Žena dávačka - Ak hľadáte jednorazovku, máte vyhraté! Táto žena si šla na rande užiť a je jej jedno s kým a kde. Rande zbytočne nenaťahujte. 2 poháriky na uvoľnenie bohato stačia. Za hodinku ste doma. POZOR! Nie ste prvý a nie ste ani posledný. Táto žena už tento týždeň stihla minimálne troch a do nedele ďalší dvaja pribudnú!

 • VHODNÁ PRE - Chvíľkové pobavenie (pre istotu pýtajte číslo).
 • NEVHODNÁ PRE - Muža, ktorý sa necíti ako spotrebný tovar, resp "vytiahnutý a znovupoužitý tampón".
 • RIZIKO PRÍPADNEJ JEDNORAZOVKY - Stopercentné. Toto stretnutie iný cieľ ani nemalo (hlavne s čepičkou!!).

 

8) Žena zoofilka - Takmer ihneď na vás vytiahne fotky svojho pitbulla, staforda alebo bulldoga. Tu nemáte šancu. Pes (príp. mačka/-čky) hrajú v jej živote rolu priateľa, ochrancu, partnera a dieťaťa. Táto žena všetky svoje potreby prevtelila do psa a nikto ich nerozdelí, ani vy nie, nech ste akýkoľvek. Ostala len jedna vec, ktorú zviera v jej živote len ťažko naplní (aj keď verím, že osamelé ženské byty ukrývajú nejedno zoophil tajomstvo)...

 • VHODNÁ PRE - Človeka (muža si nehľadá), ktorý chce svojim vlastným zvieratám dopriať kamarátstvo s inými zvieratami.
 • NEVHODNÁ PRE - Muža, ktorý chce v ženinom živote zastávať určité významné miesto a nie iba "upchávača dier".
 • RIZIKO PRÍPADNEJ JEDNORAZOVKY - Nadpriemerné. Táto žena chodí na rande zvyčajne ukájať potreby. Na všetko ostatné je tu Rexo

 

9) Žena ezoterička - Veľmi rozšírený, no jeden z najhorších typov. Soznáte ju podľa toho, že skôr, než na meno sa spýta na znamenie. Ju nezaujímate vy ako osoba, ju zaujímajú čísla. Dátum narodenia, dátum prvej onanie, dátum prvej pokuty za parkovanie. Na všetko má "overené" postupy podľa ezoterických príručiek a vešteckých poradní. Život s ňou by bol o hádkach, prečo podľa lunárneho kalendára periete ponožky v stredu, keď je jasné, že je na to určená nedeľa! Ale iba ak bol spln mesiaca!

 • VHODNÁ PRE - Podobne "trhlých" mužov, i keď je mi jasné, že tieto hlúposti naše pohlavie obchádzajú.
 • NEVHODNÁ PRE - Mužov, ktorí si hľadajú racionálne zmýšľajúce ženy so zmyslom pre realitu.
 • RIZIKO PRÍPADNEJ JEDNORAZOVKY - Zistite si vhodné usporiadanie Marsu a Venuše, spln a nepárny deň. V tom čase je riziko viac než obrovské. 

 

10) Žena kariéristka - Opäť neúspech. Žena posadnutá vlastnou kariérou dáva do práce všetko a to aj na úkor rodiny a vzťahov. Síce by sa s vami stretávala, avšak iba raz za pol roka a to tiež iba ak by mala vypísanú PNku. Na rande s vami šla, aby mala komu rozprávať o svojich úspechoch a plánoch. Vy ju nezaujímate, potrebuje sa len pochváliť. 

 • VHODNÁ PRE - Mužov, ktorí zleniveli a jej úspechy ich môžu aspoň nejak nakopnúť k činnosti.
 • NEVHODNÁ PRE - Mužov, ktorí chcú vybudovať domov s rodinou a zázemím. 
 • RIZIKO PRÍPADNEJ JEDNORAZOVKY - Vysoké. Ak si našla polhodinku na rande, treba ju vyplniť zásunom. Zajtra zas nebude čas! V diári má voľné miesto až okolo Vianoc (aj od kariéristky si pýtajte číslo). 

 

11) Žena bisexuálka - Táto žena sa vám sama pochváli, že je bisexuál. Má poruchu sebavnímania, a zatiaľ sa nevie zaradiť. Pre vzťah je nevhodná, pretože ho zatiaľ ani nechce. Páčia sa jej ženské tvary, ale dokonale ju uspokojí iba muž, preto si užíva oba smery. Ostatne čím viac krát zopakuje, že sa "hľadá", tým viac dáva najavo, že každý večer je v inej posteli a takú nechcete. 

 • VHODNÁ PRE - Experimentátorov a lapačov pohlavných chorôb. 
 • NEVHDONÁ PRE - Normálneho muža s normálnymi očakávaniami.
 • RIZIKO PRÍPADNEJ JEDNORAZOVKY - Stopercentné. Ste len ďalší z mnohých mužov a žien, medzi ktorými hľadá sama seba (Durex opäť v akcii!)

 

12) Žena chlap - Pozreli ste si výborný futbalový zápas, zmlátila vášho kamoša, lebo volil Fica, prepila vás v pive, vyhrala v pretláčaní a doterigala vás domov v náručí. Je milá, dobrosrdečná, ale nadbytok testosterónu v jej krvi z nej robí skôr dobrého kamoša do party, než osudovú známosť. Hľadal ste predsa ženu pre život, nie? Aj keď na brigádu hádzať ciment do miešačky ešte prísť môže (pýtajte číslo). 

 • VHODNÁ PRE - Zženštelých mužov, ktorí hľadajú protipól.
 • NEVHODNÁ PRE - Tradičných mužov, veriacich v prerozdelenie ženských a mužských princípov vo vzťahu.
 • RIZIKO PRÍPADNEJ JEDNORAZOVKY - Vysoké. Keďže je to skoro muž, podobne aj premýšľa. 

 

-----------------------------------------

Ako nájsť tú správnu partnerku? 

Ako z tohoto tragikomického kolotoča von? Pointa sa skrýva v úprimnosti. Ak už nie ste 15 ročné dieťa, ktoré hľadá prvé lásky a túžobne chce okúsiť ženské lono, prestante sa hrať tieto hry na mačku a myš. 

Chcete vyrovnanú? Buďte vyrovnaní aj vy sám!

Chcete seberovnú? Oddeľte zrno od pliev a nestrácajte čas zbytočnými stretnutiami. 

Ku odmietnutému sa nevracajte, všetky mosty páľte! Ľudia sa nemenia, takže ak sa vám nepáči už na prvom rande, nezapáči sa vám ani neskôr. Ak vás nebodaj odmietla ona, nedožadujte sa jej a nevtierajte sa. Ak začne doliezať sama, odpustite, ale nezabudnite a nedávajte druhé šance. Ostane rovnaká navždy. 

Aká je teda tá magická formulka? 

Možno sa budete báť alebo hanbiť opýtať sa ju na prvom rande, ale zaručujem vám, že je to najúčinnejší nástroj pre vytvorenie predstavy o budúcnosti.

"Čo mi môžeš ponúknuť?"

Vybavené. Hotovo. 

Ak odpovie podľa vašich predstáv, zamerajte sa na ňu a postupne zisťujte, či sľúbené dodržuje. 

Nie? Ruky preč. 

Áno? Gratulujem, vyhral ste. Máte pred sebou osobu, ktorú ste zaujal (je s vami), má pre vás cenu ako partner (dokáže vám niečo ponúknuť a snaží sa o to, aby naplnila spoločnú víziu). 

Prajem vám, aby vám do cesty prišla takáto žena čo najskôr! Mne sa to za 27 rokov zatiaľ nestalo, ale stále verím, že tam niekde je. Trpezlivosť je vlastnosťou víťazov. 

Momentálne moje srdce bije iba pre moju jedinú, neochvejnú lásku. 

 

P.S.: Ak ste muž či žena a hľadáte si iba jednorazovku, na uvedených typoch nezáleží. Nezabúdať na ochranu!

 

P.S.2: Dámy, ak nechcete, aby sme vás vnímali ako šľapky, prestaňte sa tak prezentovať! Si taký, ako sa javíš iným. 

 

Ďakujem za prečítanie, klik na karmu a zanechaný komentár.

 

 

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Súdy v Trenčíne odmietajú riešiť Galkovu kauzu odpočúvania

Obžaloba na bývalého šéfa Vojenského obranného spravodajstva Pavla Brychtu leží na súde od februára 2016. Najvyšší súd mu teraz prikázal konať.

KOMENTÁRE

Česi mieria do čiernej diery Európy. Všetko pre korunu

Je možné, že šanca ľahkého vstupu do eurozóny zmizne.

AUTO

Anketa o Svetové auto roka 2018 sa ponesie v znamení SUV

Posledný ročník vyhral Jaguar F-Pace.


Už ste čítali?